Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Власники PS4 та Xbox One поскаржилися на просто жахливу якість Cyberpunk 2077

Грати неможливо, оптимізація на мінімумі, а про текстури взагалі краще змовчати.

Cyberpunk

Сьогодні, 10 грудня, відбувся реліз Cyberpunk 2077. До цього ми бачили ґеймплей здебільшого на PC, консолях нового покоління, та іноді версіях для «просунутих» моделей попереднього покоління. Що ж до базових PS4 та Xbox One — їх постаралися оминути при показі. Тепер зрозуміло, чому саме.

На проблему з базовим попереднім поколінням звернули увагу не тільки рядові користувачі на форумах та в соціальних мережах, але й відомі англомовні видання, типу Kotaku чи Polygon. Версії гри для PS4 та Xbox One мають настільки багато проблем, що ґеймери охрестили їх неграбельними.

За даними користувачів, гра на PS4 працює в 720p з просадками до більш низьких показників. Редактор Kotaku у свою чергу випробував Cyberpunk 2077 на Xbox Series S та на Xbox One. Він каже, що на молодшій версії нового покоління гра виглядає чудово, а от на попередній консолі від Microsoft усе значно гірше. Він відзначив падіння частоти кадрів, підвантаження текстур та оточення в цілому, та й сам зовнішній вигляд не дуже радує око.

Чимало проблем і з PS4. Гравці вимушені миритися з падіннями FPS, графічними ґлітчами та повільними завантаженнями об’єктів оточення. Доходило до того, що ґеймери могли заїхати в порожній провулок, що тільки через декілька секунд повільно наповнювався людьми та транспортом.

У PC іноді також трапляються проблеми з грою. Гравці помічають вильоти в деяких сюжетних моментах, різні баґи та проблеми з оптимізацією. Будемо сподіватися, що CD Project RED вдасться в найближчий час розібратися з усіма проблемами.