😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Вийшов цікавий відеоролик про зйомки фільму «Тенет» Крістофера Нолана

Як картину знімали по всьому світу, тренувалися битися «задом-наперед» та готували складні трюки.

Тенет

Фільм «Тенет» від режисера Крістофера Нолана вже показують в українських кінотеатрах. Його творці вирішили поділитися цікавим відео, у якому освітили процес роботи над картиною. У ньому є чимало кадрів зі зйомок, а також інтерв’ю з режисером, акторами, продюсерами та навіть оператором.

Більша частина запису присвячена головній особливості фільму: зйомка з мінімумом CG-ефектів. Нагадаємо, що навіть сцену зі знищенням літака автори вирішили робити без графіки, а тому придбали реальний апарат та розтрощили його на камеру.

Актори кажуть, що такий підхід сильно допоміг їм у праці над своїми персонажами. Вони бачили в більшості випадків майже те ж саме, що й побачать глядачі. Їм не доводилося вигадувати собі, як щось буде виглядати після додавання графіки, і що їм потрібно робити, аби це виглядало нормально.

Джон Девід Вашингтон, який зіграв Протагоніста, зізнався, що найцікавішим для нього була хореографія боїв. Справа в тому, що сцени з «інверсією» також знімалися наживо. Через це йому доводилося тренуватися «битися навпаки».

Мене ще ніколи не били навпаки: мені було цікаво, як таке відтворити у житті.

Джон Вашингтон