😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Вийшов дебютний трейлер фільму «Капоне»

У ролі знаменитого гангстера — Том Гарді.

Капоне

Кінокомпанія Vertical Entertainment випустила перший трейлер фільму «Капоне» з Томом Гарді в ролі легенди мафіозного світу Америки. Стрічка перебувала в розробці вже кілька років, і багато хто сумнівався, що вона взагалі коли-небудь добереться до глядача.

Картина розповість про останні дні Аль Капоне, короля злочинного світу Чикаго в 1920-х. Повернувшись із тюрми, він і далі залишається предметом пильної уваги ФБР. Втративши свій вплив, усіх друзів і союзників, борючись із сифілісом, у своєму флоридському будинку Капоне згадує минуле, коли за його наказами на вулицях Чикаго гинули люди й ламалися долі. Проте ефбеерівці підозрюють, що гангстер лише прикидається, аби ніхто не добрався до його схованих заздалегідь мільйонів.

Режисером стрічки виступив Джо Транк. Крім Тома Гарді, у ній знялися Мет Діллон («Сосни»), Кайл МакЛоклен («Твін Пікс»), Кетрін Нардуччі («Клан Сопрано»), та Лінда Карделліні («Родовід»).

З 12 травня «Капоне» стане доступний на більшості стрімінгових платформ. Однак, Транк заявив, що згодом планує випустити фільм і на великих екранах.

Капоне

До речі, про кіноновинки — ви вже бачили свіжі кадри з нового фільму Денні Вільнева «Дюна»? Також пропонуємо вашій увазі найважливіше з нещодавнього інтерв’ю Сема Реймі про його роботу над сиквелом «Доктора Стренджа».