😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явилися свіжі кадри з «Дюни» — нового фільму Денні Вільнева

Стрічка є екранізацією роману Френка Герберта.

Дюна

Видання Vanity Fair опублікувало чимало свіжих кадрів із «Дюни» Денні Вільнева. Фільм є новою адаптацією роману Френка Герберта. На цих кадрах можна побачити героїв у виконанні Тімоті Шаламе (Пол Атрейдес), Оскара Айзека (Лето Атрейдес), Джейсона Момоа (Дункан Айдахо), Джоша Броліна (Гурні Галлек), Реббеки Ферґюсон (Леді Джессіка), Хав’єра Бардема (Стілґар), Шерон Дункан-Брюстер (Льєт-Кайнз) та Зендеї (Чані).

В інтерв’ю для Vanity Fair Вільнев підтвердив чутки про те, що він розділить історію на два фільми.

Я б не став екранізовувати книгу у вигляді одного фільму. Це дуже складно, тут суть у деталях.

Денні Вільнев

Книгу Герберта режисер вважає актуальною й досі.

Незалежно від того, у що ви вірите, Земля змінюється, і нам доведеться пристосуватися. Якраз тому, як мені здається, «Дюну» написали в XX столітті. Вона була портретом реальності, у якій є нафта, капіталізм і надмірна експлуатація Землі. Сьогодні все набагато гірше. Це не тільки історія дорослішання, а й заклик для молоді до дії.

Денні Вільнев

У 1980-х «Дюну» вже екранізував Девід Лінч, проте через цілу низку причин, фільм не здобув прихильності ані в критиків, ані в глядачів і провалився в прокаті.

Ця книга звертається до політики, релігії, екології та духовних цінностей, і в ній дуже багато персонажів. Тому, мені здається, її так важко екранізувати. Якщо чесно, це найскладніше, за що я брався у своєму житті.

Денні Вільнев

Дюна
Дюна
Дюна
Дюна
Дюна
Дюна
Дюна
Дюна

Роман «Дюна» розповідає про майбутнє, у якому людство розселилося по далеких планетах, а різні могутні сім’ї борються за владу у всьому просторі. Центром цього протистояння стає пустельна планета Арракіс, де живуть гігантські піщані хробаки, а головна її цінність — спайс, найважливіша речовина у Всесвіті. Той, хто контролює Арракіс, контролює спайс, а той, хто контролює спайс, контролює Всесвіт.

Головним героєм цієї історії є Пол Атрейдес — спадкоємець могутньої сім’ї, яка отримує контроль над Арракісом. Проте разом із владою приходить і небезпека, і згодом Пол покидає домівку й вирушає в пустелю. В українських кінотеатрах перша частина «Дюни» Денні Вільнева з’явиться 17 грудня 2020 року.

До речі, ви вже в курсі, чим постановник першої екранізації роману Герберта Девід Лінч займається на карантині? Також пропонуємо вам ознайомитися з топом кращих від оригіналу сиквелів за версією режисера «Вартових Галактики» Джеймса Ґанна.