Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Вийшов ґеймплейний трейлер Hitman 3

Коротко про головні механіки, зброю, можливості, режими та елементи прогресії в майбутній грі.

Hitman

Нове ґеймплейне відео про Hitman 3 присвятили основним механікам тайтлу. Окрім цього тут розкрили деякі ґаджети та зброю, якою зможе користуватися Агент 47. Зайшла мова і про можливість використання підручних предметів, влаштування «нещасних випадків» та стелс.

У трейлері окрім іншого розповіли і про систему прогресії та додаткові режими, які з’являлися в попередніх іграх серії до цього. Мова йде про рівні майстерності, за досягнення яких ґеймери зможуть розблоковувати додаткову зброю, різні рейтинги місій, що присвовуються за стиль проходження, а також «Невловимі цілі» та «Загострення».

Окремо працівники IO Interactive розповіли про версії гри для консолей PlayStation. Наприклад, на PS5 тайтл матиме підтримку особливостей контролера DualSense з тактильною віддачею, що відрізняється для кожного виду зброї. Цікавий момент чекає на гравців під час прицілювання зі снайперської гвинтівки — ефект фокусування (сповільнення часу) буде активуватися, якщо натиснути на адаптивний курок тільки наполовину, а от коли дожати до кінця — персонаж вистрілить.

Автори додали, що разом із копією для PS5 ґеймери отримуватимуть і версію для PS4. Усе через те, що VR поки працює тільки на останній. Консоль нового покоління також може його запустити, але лише через режим зворотної сумісності. Реліз Hitman 3 має відбутися на PC, PS4, PS5, Xbox One и Xbox Series X|S 20 січня.