😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Викрадені дані CD Projekt RED зловмисники вже продали

Вихідний код The Witcher 3, Cyberpunk 2077 та ще купа внутрішньої інформації тепер у руках зацікавленої «третьої сторони».

CD Projekt

Співробітники компанії KELA, яка відслідковує активність у даркнеті, повідомили, що аукціон, на якому невідомі гакери, що зламали CD Projekt, виставили внутрішні дані компанії, був закритий. Один з організаторів повідомив, що їм надійшло доволі вигідна пропозиція від сторони, що навіть не брала участі в торгах.

Наразі невідомо, хто саме придбав дані польської компанії, а тим паче, навіщо. На даний момент маємо тільки факт, що існує хтось, хто витратив чималу суму грошей, аби заволодіти даними CD Project. Звичайно, залишається ймовірність, що саме компанія самостійно натиху й вирішила викупити свої дані, але нічого конкретного стверджувати поки просто неможливо.

Сума, за яку «пішли» дані, також не оголошується, але якщо гакери вирішили закрити торги, коли ставки постійно підвищувалися по 500 тис доларів, то там мали запропонувати непогану таку купку банкнот.

Ніхто із CD Projekt поки не коментував продаж даних. Скоріш за все, уся ця історія щонайменше загальмує процес розробки ігор компанії та контенту до них. Що може статися в найгіршій перспективі — сказати важко.