😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Виправили один, але з’явився інший: нові баґи у Cyberpunk 2077

Схоже, що великий патч 1.1, який мав побороти більшість недоліків, створив нові проблеми.

Нещодавно розробники із CD Projekt RED опублікували величезний патч для Cyberpunk 2077, який мав виправити більшість недоліків гри. Наразі багато користувачів порталу Reddit повідомляють про новий баґ, який не дозволяє просунутися за основною сюжетною лінією.

Як розповідають гравці, проблема з’являється в завданні «Старі друзі» (Down on the Street) у той момент, коли Ґоро Такемура має зробити телефонний дзвінок до Ві. Нагадаємо, що до патчу 1.1 існував баґ, через який Такемура не дзвонив до Ві. Наразі після оновлення Cyberpunk 2077, Ґоро набирає до Ві, але просто мовчить, чим також не дає просунутися за сюжетною лінією.

Гравці зазначили, що завантаження старих зберігань або ж повторне проходження завдання ніяк не вирішують дану проблему. Але ж ґеймерів нічого не зупинить, тож один із користувачів порталу Reddit під нікнеймом symtryx знайшов можливість обійти даний баґ. За його словами, гравцям необхідно подзвонити до Джуді та залишатися на лінії поки Такемура не зателефонує до Ві. Коли ви отримаєте довгоочікуваний дзвінок, необхідно закінчити розмову з Джуді або ж виповнити одну з додаткових місій. По закінченню одної ігрової доби Такемура зв’яжеться із Ві, але тепер уже не буде мовчати.