😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційна заява групи 1+1 media щодо ситуації з Geek Journal

«Напевне воно само заблокувалось, а потім само й розблокувалось».

Конфлікт щодо блокування каналу Geek Journal та відеоматеріалів на ньому наразі досі не є вирішеним. Якщо, ви вперше чуєте про сутичку запорізького блогера Тайлера Андерсона та каналу «1+1» то пропонуємо вам спочатку ознайомитись із даним матеріалом.

Наразі група 1+1 медіа надала офіційну відповідь у своїй заяві щодо актуальної ситуації зі скаргами на відео на YouTube-каналі Geek Journal. «Плюси» повідомляють, що не відклали скарги на відео на YouTube-каналі Geek Journal, які нібито містили контент, авторські права на який належать холдингу. Наразі ці відео, на які креатор вищезазначеного каналу не мав авторських прав, на відеохостингу відсутні. Через це «1+1» зазначили, що це й було метою скарг та страйків. Ось, як бачать історію конфлікту «плюси»:

Ще раз підкреслюємо, що скарги були надіслані у зв’язку з незаконним використанням автором контенту 1+1 media та з єдиною метою — захисту власного контенту на будь-яких майданчиках, у тому числі в інтернеті, та дотримання культури поваги до авторського права й інтелектуальної власності. Канал було заблоковано безпосередньо за рішенням відеохостингу YouTube. Перший «страйк» від відеохостингу канал отримав за порушення авторських прав ще восени 2020 року (28 жовтня 2020 року). Після першого попередження від YouTube використання контенту 1+1 media у незаконний спосіб продовжилося, а ініціативи врегулювати ситуацію з правовласником не було.

У своєму офіційному Telegram-каналі Тайлер Андерсон уже прокоментував дану заяву наступним чином:

То воно напевне просто само заблокувалось і само розблокувалось!

Повний текст заяви 1+1 медіа можна побачити тут, а ми продовжуємо слідкувати за ситуацією.