Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Виробники PC офіційно відкрили вакансію, на якій потрібно просто грати на продукції компанії

За це планують платити 41 тис доларів на рік. Без жартів — дають крутий PC, ви на ньому граєте, вам за це дають гроші.

ігри

Британська компанія OPSYS відкрила нову вакансію, яку сміливо можна назвати найбажанішою для ґеймерів. Зазначимо, що ця організація займається збіркою преміальних ігрових комп’ютерів. Більша частина її продукції направлена саме на стиль, якість та крутість.

Отже, до чого це ми. Вакансія пропонує роботу, на якій потрібно… грати цілими днями. Фактично, це всі обов’язки. Звичайно, скоріш за все потім там повідомлять, що це якось потрібно буде фіксувати, може на відео чи трансляціями, але сама робота не змінюється — кандидату потрібно просто постійно грати на комп’ютерах компанії.

Окремо автори вакансії таки додали, що потрібно ще вміти розбиратися в самих іграх, мемах про них та в метаіграх, але погодьтеся, уся ця фігня й так у житті кожного ґеймера так чи інакше зустрічається. Ще одна вимога, яка також наштовхує на необхідність відео чи стрімів — це «наявність харизми». Проте, чорт забирай, переможець на цю посаду буде отримувати преміальні PC на шару та грати на них цілими днями, ще і гроші за це отримувати.

This competition to 'win' a 30k job playing games for a year is really weird

Так, щодо грошей. Кандидатам повідомили, що отримуватимуть вони по 30 тис фунтів стерлінгів на рік. Якщо перевести це на трохи звичнішу для нас валюту, то це 41 тис доларів США. У гривнях, як ви розумієте, сума звучить ще привабливіше.

OPSYS шукає гравця у відділ Overpowered User Experience. Взагалі-то це вигаданий відділ, який ми придумали, щоби була причина платити комусь за те, що він грає на наших комп’ютерах.

Але замість того, щоби платити за це 30 тисяч фунтів стерлінгів на рік якомусь рекламщику, ми хочемо заплатити ці 30 тисяч вам.

з опису вакансії в OPSYS

Оскільки вакансія доволі нестандартна, то і відповідати на неї потрібно не якимись там резюме. Кандидати мають записати 60-секундне відео, у якому мають пояснити, чому саме їм має дістатися місце. Усе це діло потрібно залити в YouTube, Instagram чи Twitter з гештегом #OPSYSDreamJob.

Відео приймаються до 9 квітня. Потім до 12 липня будуть проводитися співбесіди з найкращими кандидатами. Далі вже 19 липня оголосять переможця. Після цього він зможе взятися до каток за гроші з 1-го серпня цього року. Контракт із переможцем укладуть одразу на весь рік.