Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Висхідна зірка «Бетмену» розповіла про свого персонажа у фільмі

Також жінка зізналася у своїх почуттях від роботи з відомими Голлівудськими акторами.

Бетмен

У Великобританії потроху продовжуються зйомки фільму «Бетмен» із Робертом Паттінсоном. Одна з акторок фільму, висхідна зірка Джейме Лоусон, розповіла про свого персонажа в цій картині. Грає ж вона не будь-кого, а жінку на ім’я Белла Ріал, яка балотується на пост меру Ґотема. Самі розумієте, робота там не з простих.

Молода чорношкіра акторка до цього тільки один раз грала у «великому кіно», проте це не завадило їй отримати важливу роль у «Бетмені». Сама вона зізнається, що грати з відомими Голлівудськими акторами типу Паттінсона та Коліна Фарелла було не так уже і просто, і доводилося тримати себе в руках.

Восходящая чернокожая звезда «Бэтмена» поделилась первыми подробностями о своей героине

Якщо бути чесною, то мені доводилося блефувати кожен день. І це ідеально підходить для моєї героїні. Вона до кінця повинна вдавати, що впевнена у своїх силах. Адже їй доводиться боротися з великими суперниками. Тому мені не доводиться якось змінювати поведінку на зйомках. Навколо мене справжні зірки, і я повинна робити відповідний вид. Тому я можу переживати скільки завгодно, але зовні це буде складно помітити. І як на мене, ролі це тільки на користь.

Джйме Лоусон

Нагадаємо, що зйомки фільму йдуть доволі важко через постійні перерви. Прем’єру не варто очікувати раніше за 2022-й рік.