😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Wargaming надала офіційну відповідь на звинувачення в рекламуванні на «ДНРівському» YouTube-каналі

Розробники World of Tanks та World of Warships пояснили, що стало причиною такого непорозуміння.

Wargaming

Geek.Informator звернувся до представників Wargaming.net з офіційним запитом щодо ситуації, яка виникла навколо YouTube-каналу «Крупнокаліберний Переполох», який підозрюють у співпраці з бойовиками ДНР. Саме на ньому помітили рекламу ігор компанії, та ще декількох студій. Усі подробиці ви знайдете в нашому основному матеріалі за темою за цим посиланням.

Отже, відповідь Wargaming була наступною:

У процесі вибору майданчиків для рекламного партнерства Wargaming часто вдається до допомоги рекламних агентств у різних країнах. Вони пропонують ресурси для інтеграції, релевантні нашій цільовій аудиторії, перевіряють їх контент, взаємодіють із партнерами, безпосередньо розміщують рекламу.

Після відкритих фактів щодо локацій і обставин зйомок ми негайно припинили співпрацю з зазначеним каналом, видалили свою рекламу й не плануємо розміщувати її на ньому в подальшому. Ми засмучені ситуацією, що склалася, і в майбутньому будемо ретельніше підходити до перевірки та оцінки пропозицій агентств.

Інформацію про видалення реклами можна вважати підтвердженою, оскільки матеріали дійсно зникли з відео на каналі, що було показано в згаданому вище основному матеріалі за темою.