Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Warner Bros. дала офіційну відповідь на звинувачення виконавця ролі Кіборга в «Лізі справедливості»

Актор звинувачував режисера в тому, що він неналежно поводив себе на зйомках, а продюсери закривали на це очі.

Кіборг

Warner Bros. офіційно прокоментувала заяви актора Рея Фішера, які він оприлюднив ще наприкінці червня цього року. Актор тоді заявив, що режисер «Ліги справедливості» Джосс Відон, який замінив на посту Зака Снайдера, поводив себе на знімальному майданчику «грубо та непрофесійно». Також за його словами, продюсери Джон Берґ та Джефф Джонс про все це знали, але закривали очі.

4 вересня Рей Фішер оприлюднив нову заяву. У ній він повідомив, що з ним зв’язався голова DC Film Волтер Гамада. Останній начебто запропонував актору звалити всю провину на Джосса Відона та Джона Берґа, аби не нашкодити репутації Джеффа Джонса, який є одним із найбільш успішних теперішніх авторів DC Comics.

Щоби ви розуміли, наскільки далеко все це зайшло. Після того, як я висловився щодо зйомок «Ліги справедливості», мені зателефонував президент DC Films і запропонував покласти всю провину на Джосса Відона і Джона Берґа в надії, що я пробачу Джеффа Джонса. Але я не пробачу. Відповідальність важливіше, ніж розваги.

Тепер Warner Bros. відповіла на все це. Компанія заявила, що актор бреше щодо розмови з головою DC Films. Точніше, щодо теми розмови. За даними студії, Волтер Гамада не пропонував йому ні на кого звалювати провину, та і взагалі не брався оцінювати конфлікт, оскільки він став головою DC Film тільки у 2018-му році, а фільм закінчили знімати у 2017-му.

Лига справедливости — Русское видео о Киборге (2017) - YouTube

Проте Warner Bros. Підтвердила, що розмова між актором та «головою» дійсно була, і відбулося це в липні 2020-го. Проте, говорили вони про фільм «Флеш». У ньому також повинен з’явитися Кіборг, і Рею Фішеру запропонували повернутися до ролі. Під час бесіди актор сам згадав про «Лігу справедливості» і про те, що його доробки персонажу тоді відкинули, на що Гамада порадив йому звернутися до режисера та сценариста фільму.

Водночас Warner Bros. почала внутрішнє розслідування ще після першої заяви Рея Фішера. Проте, студія заявляє, що актор тепер сам гальмує процес. Він відмовився говорити з комісією, що оцінює обставини справи, а також так і не надав докази неналежної поведінки режисера.