Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Xbox офіційно «залітає» в Україну: ну, майже…

Офіційний запуск Xbox Series в Україні, а також україномовні версії сервісів Xbox виявилися скоріше можливістю, ніж планами

xbox

ОНОВЛЕНО: Інформація серед ЗМІ та установ розповсюджувалася настільки швидко, що дорогою розгубилася половина деталей. Справа в тому, що меморандум й справді був підписаний, але тільки про наміри розглягути можливість співпраці.

Microsoft готова інвестувати в прискорення іноваційного розвитку та цифрової трансформації в Україні, але поки мова не йде про конкретні кроки. Особливо, про будівництво дата-центрів у нашій країні.

Конкретно про запуск Xbox в Україні: тут також усе не так просто. У меморандумі дійсно консоль згадують, але все це також лише опис намірів. Microsoft підтвердила, що прямих планів на нас компанія ще не має. Залишається тільки радіти тому, що взагалі таку можливість розглядають…

Компанія Microsoft підписала меморандум з урядом України про розвиток українського IT. Одним із пунктів у ньому є офіційний старт консолі нового покоління від компанії в нас, а також локалізація сервісів, та дієздатні можливості вибору країни проживання.

Справа в тому, що зараз ґеймери з України купити консоль і так можуть, а от зареєструвати акаунт у своєму регіоні — ніяк. Усім доводиться вказувати інші країни. Проте, за угодою скоро мають запустити й українські версії сервісів. Це дасть можливість кожному обрати Україну як регіон проживання, бачити ціни та платити в гривнях, а також насолоджуватися україномовним інтерфейсом.

За даними заступника міністра цифрової трансформації України Александра Борнякова, попередні домовленості щодо запуску Xbox уже є, але ще рано говорити про терміни. Проте, він сподівається, що все працюватиме вже до кінця 2020-го року.

Нагадаємо, що стандартна ціна на консолі Microsoft складають 499 доларів за Xbox Series X, та 299 доларів за Xbox Series S. Невідомо, як вони будуть відрізняться в нас від звичайного конвертування валюти. Те ж саме можна сказати і про вартість ігор у сервісах Xbox, чи підписок на них.