😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Xiaomi представила нові розробки: комп’ютерні миша та клавіатура з унікальними функціями

Обидва ґаджети мають чим зацікавити покупців за доволі невелику ціну.

клавіатура та миша

Платформа колективного фінансування Xiaomi Youpin поповнилася двома новими продуктами: Miyu Elite Keyboard та Miyu Elite Mouse. Це бездротові клавіатура та миша зі спеціальними можливостями. Давайте розберемо їх детальніше.

Новинки пропонуються комплектом, але є й можливість придбати їх окремо один від одного. Вони підтримують підключення через Bluetooth та за допомогою USB-передавача. Миша має кнопки зі зменшеним звуком спрацювання, та також двома режимами роботи: професійний та звичайний. Гадаємо, другий пояснювати не треба, а от перший має декілька сюрпризів: наприклад, висота маніпулятора збільшується на 10 міліметрів для кращого захвату рухів.

Миша має батарею ємністю в 510 мА·ч, чого має вистачати на 15 діб функціонування. Клавіатура Miyu Elite Keyboard має 85 кнопок і батарею, якої повинно вистачати на два тижні роботи. Головним «козирем» останнього ґаджету є функція голосового введення. Для цього на ньому є окрема кнопка. Розробники стверджують, що система впізнаватиме до 180 слів за хвилину, але про те, які мови підтримуються, не сказали ні слова.

Щодо ціни, то весь комплект пропонується за 53 долари. Якщо ж вам захочеться придбати щось окремо, то за кожен ґаджет потрібно буде віддати по 28 доларів.