😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Ютубер розчарувався в купленій ним PS5, розбив її, намазав майонезом та спробував повернути гроші в магазині

Усе через те, що він не знайшов дисковод… На цифровій версії…

PS5

Ютубер під нікнеймом Mega64 оприлюднив нове відео, зі своїм досвідом знайомства із PlayStation 5. У своєму блозі він розкритикував консоль за те, що в неї зовсім не хоче працювати дисковод. Через це в підсумку він вирішив взагалі спробувати повернути товар у магазин GameStop. Проте, після того, що він із нею встиг зробити, назад її точно вже ніхто не візьме…

Головна проблема в тому, що з непрацюючий дисковод він критикує саме цифрову версію консолі. Ну, ту саму, де дисководу й бути не повинно. У ролику він приносить консоль додому, ставить її біля телевізору, дістає диск із Demon`s Souls та розуміє, що вставляти його нікуди.

Спочатку він пробує просто запихнути диск між частинами корпусу. Потім він змазав його миючим засобом, а консоль — майонезом. Це також не дало результатів. У підсумку він пішов та розтрощив пристрій, запихнувши диск у нові тріщини. Дивно, але чомусь PS5 уже не працювала. Після цього ютубер остаточно з нею розправився, та поніс здавати її в магазин, спідваючись отримати гроші. Звичайно, йому відмовляють, і закінчується все тим, що він замовляє Xbox Series X.

Звичайно, відео знято в гумористичних цілях, хоча на знищення консолі дивитися трохи боляче…