😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З касту серіалу «Відьмак» пішов виконавець важливої ролі

Усе через карантинні відкладення зйомок.

Відьмак

Актор Туе Ерстед Расмуссен, який мав виконувати в другому сезоні серіалу «Відьмак» роль Ескеля, покинув проєкт. Актор повідомив, що йому довелося прийняти таке рішення через зміни розкладу зйомок шоу, які відбулися внаслідок пандемії. Схоже, новий графік накладався на вже наявні в нього плани, і йому довелося відмовитися від ролі.

Ескель з’являвся як у книгах, так і в іграх за «Відьмаком». Він був другом Ґеральта, і вони навіть разом навчалися відьмацькому ремеслу. Перший сезон обійшовся без нього, але оскільки в другому планують показати Каер Морхен, то важко представити, як можна просто прибрати цього персонажа. Може, актору спробують таки підшукати заміну якнайшвидше, або ж просто дійсно відмовляться від появи Ескеля.

Ось, що пише про свою відмову сам актор:

На жаль, через перенесення через COVID-19, я не буду грати Ескеля у «Відьмаку». Це, звичайно, сумно, проте я в першу чергу відчуваю себе щасливим і вдячним за ті дні, що провів на знімальному майданчику на початку року. Усі були дуже залучені й захоплені проектом, і це був дійсно надихаючий досвід.

Я щиро вдячний усім фанатам, які надсилали мені неймовірно милі й надихаючі повідомлення. Бажаю удачі з виробництвом усім, хто працює над серіалом. Не сумніваюся, другий сезон буде приголомшливим, і тепер я зможу подивитися його як фанат, а не як відьмак.

Зйомки другого сезону зараз проходять в Англії. Вони знову розпочалися після перерви тільки 17 вересня.

Туе Ерстед Расмуссен