Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

З першої версії фільму «Загін самогубців», яку ми вже бачили на екранах, вирізали перші 40 хвилин

Фактично, нам не показали майже половину режисерського бачення фільму Девіда Ейра. Вимагаємо «Ейркат»?

Загін самогубців

Після того, як офіційно анонсували вихід режисерської версії «Ліги справедливості» від Зака Снайдера, у мережі згадали і про «Загін самогубців». Не про той, який зараз знімає Джеймс Ґанн, а про вже показаний фільм, що був не дуже приємно сприйнятий аудиторією. Почалися й балачки про «Ейркат» режисера Девіда Ейра, хоча щодо «Снайдеркату» ажіатож був жвавіший.

Тепер перейдемо до теми цього матеріалу. Один із користувачів Twitter запитав у Девіда: яку сцену йому було найважче вирізати з кінцевої версії фільму? Одна з підписниць відповіла йому на це ґіфкою з Джокером, що посміхається.

Останній запис ретвітнув сам Девід Ейр. Режисер зізнався, що найважче йому було «викинути» перші 40 хвилин фільму. Він каже, що картину фактично розірвали на шматки, і йому важко передати словами свої почуття щодо цього.

Основною причиною перезйомок став не дуже вдалий прокат «Бетмена проти Супермена» та чималий успіх «Дедпула». Режисер не встиг навіть помітити, як більшість кадрів просто відхилили, а команда вже продовжила знімати далі за сценарієм.

Звичайно, спроби переконати Warner Bros. випустити режисерську версію «Загону самогубців» були, але компанія відмовилася. Тепер чекаємо на перезапуск фільму від Джеймса Ґана, який має вийти 6 серпня наступного року. Звичайно, якщо ніяких поганий вірус не переверне всі плани з ніг на голову, як це часто буває останнім часом.