😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З життя пішов Сергій Іванов — людина, що працювала над найпершими сценаріями S.T.A.L.K.E.R

Український письменник-фантаст помер у 66 років через коронавірус.

Stalker

Zone Chronicles, інтернет-енциклопедія за S.T.A.L.K.E.R, з посиланням на інститут кібернитики імені Глушкова, повідомила про смерть Сергія Іванова. Саме в останньому і працював український письменник-фантаст. Згідно з цими даними, Сергій помер ще 25 листопада 2020-го року. Причиною його смерті значиться «зараження Covid-19».

Сергія Іванова знали під псевдонімом Ґарм Відар, який випустив чимало фантастичних повістей, серед яких «Три кола ненависті» та «Як би сказав мій тато». З 1992-го року він почав працювати у світі відеоігор, і в підсумку потрапив і до GSC Game World. У підсумку саме він написав сценарій до S.T.A.L.K.E.R: Oblivion Lost, яка пізніше стала «Тінню Чорнобиля».

Сам письменник казав, що працював він зі студією два роки, з 2002-го до 2004-го. Під час роботи над S.T.A.L.K.E.R він «намагався натягнути логічну дію на вже частково існуючий каркас та додати до конфліктів кланів хоч трохи фантастики».

За словами одного з керівників розробки S.T.A.L.K.E.R: Oblivion Lost Андрія Прохорова, в остаточний сценарій ввійшла «пара ідей» Сергія Іванова.

Хороший дядько. Професійний літератор. Пару його сценарних ідей втілили. Сценарій книжковий і ігровий, як виявилося (нам тоді все було в новинку), — це дві ДУЖЕ ВЕЛИКІ РІЗНИЦІ.

Андрій Прохоров