Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

За CD Project RED через Cyberpunk 2077 взялися офіційні органи

До справи підключилося Управління із захисту прав споживачів. Діло дійшло до офіційного розслідування.

cyberpunk-2077

Польська газета Dziennik Gazeta Prawna повідомила, що Управління із захисту прав споживачів та конкуренції почало розслідування щодо CD Project RED. Усе через відомі нам помилки та недоробки в Cyberpunk 2077. Організація хоче вияснити, наскільки все погано з грою, та як розробники збираються ситуацію виправляти.

Ми збираємося з’ясувати, які в грі є проблеми, і що розробники роблять для виправлення існуючих помилок. Ми також перевіримо, як саме розробники працюють над виправленням проблем, які заважають грати на різних платформах, і як автори мають намір діяти по відношенню до тих покупців, які подали запит на повернення коштів.

Із заяви Управління із захисту прав споживачів

Також представники організації додали, що спочатку збираються проаналізувати самостійно всю наявну інформацію, а потім отримати звіт власне від CD Project RED. Тільки після всього цього буде прийматися рішення про подальші дії.

Домінік Енджейко, адвокат фірми Kaszubiak Jędrzejko Adwokaci, зазначив, що Управління може за законами Польщі накласти на студію штраф до 10 % від доходів. Крім цього CD Project RED можуть зобов’язати просто «відкупатися» від покупців різним цифровим контентом або частковим рефандом. На таке можуть розраховувати лише користувачі з версіями для попередніх поколінь консолей.