😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зак Снайдер не збирається більше знімати фільми за всесвітом DC

Режисерська версія «Ліги Справделивості» стане його останньою роботою з цим всесвітом. Крім цього режисер прокоментував чутки про участь Джареда Лето в Снайдеркаті.

Зак Снайдер

Режисер Зак Снайдер у бесіді з виданням ComicBook розповів про свою роботу над «Лігою Справедливості», майбутнє DC та його зв’язок із ним. Точніше, про відсутність цього зв’язку. Окрім цього він ще й підтвердив деякі чутки щодо Джареда Лето.

За словами режисера, він у майбутньому більше не працюватиме з всесвітами DC. Звичайно, плани можуть змінитися, але поки його рішення саме таке.

Я ніколи не думав, що буду тут робити це — закінчувати «Лігу справедливості». Правда в тому, що це старий фільм, і в мене немає з цим ніяких проблем. Кіновсесвіт DC закінчився й дав нові відгалуження, і це нормально. Що стосується мого бачення й того, що я хотів зробити з цими персонажами… не секрет, що я планував більше фільмів, п’ять або на зразок того, але я зайнятий. У мене багато роботи в процесі.

Це дійсно круто, що фанати так вірять в обрану мною траєкторію, і я дійсно щасливий, що вони зможуть побачити «Лігу справедливості». Але чи буду я продовжувати? У мене немає таких планів. Але, як я сказав, я й раніше не думав, що буду тут знову. Так що, хто знає?

Зак Снайдер

Що ж до Джареда Лето, то раніше заявлялося, що планується дозняти сцену за його участі для «Ліги Справедливості». Режисер це підтвердив, але зазначив, що матеріалу доволі мало.

Я додав усього пару сцен. Одну я сподівався зняти раніше [коли працював над фільмом], але не вийшло, а друга — це сцена з Джаредом. Усі інше — раніше відзнятий матеріал.

Зак Снайдер

Він також пояснив, що не міг зняти цього раніше, оскільки студія бачила фільм більш легким, світлим та з гумором. Режисер водночас хотів додати більше свого бачення, хоч і погодився на правила.

Я ніби як наперекір продовжував знімати так, як, мені вірилося, буде ближче всього до тієї версії, яку я режисирував б без стороннього впливу. Саме так я завжди і працюю. Завжди намагаюся знімати так, як мені здається вірним.

Я відчував себе археологом, заново збираючи фільм по знятим мною шматочках, які могли б ніколи й не побачити світло.

Зак Снайдер