Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зак Снайдер покатався по Криптону на скейтборді під час зйомок

Зйомки фільму — це дуже серйозно, не можна відволікатися, усе має бути ідеаль… о, скейт, я поїхав!

Зак Снайдер

Режисер «Бетмена проти Супермена» та «Людини зі сталі» останнім часом займається тим, що підігріває інтерес до своєї версії фільму «Ліга справедливості». Проте, його новий запис не має до цього відношення. Він вирішив згадати про цікавий момент зі зйомок «Людини зі сталі».

Справа в тому, що декорації Криптону, які побудували для декількох сцен картини, виявилися настільки привабливими для любителів скейтбордингу, що їм не вдалося встояти. До них, до речі, відноситься й сам Зак Снайдер. Він та деякі члени знімальної групи спокійно роз’їжджали майданчиком на «дошці».

Для перегляду відео перейдіть за цим посиланням на сторінку Зака Снайдера в сервісі Vero

Це продовжувалося доти, поки хтось із них не впав і не забився доволі сильно. Через це жінка Зака та продюсер багатьох картин DC Comics Дебора Снайдер заборонила кататися. Проте, відео, де Зак Снайдер розсікає на скейті залишилося, і саме його він виклав цього разу.

Поки що він займається підготовкою режисерської версії «Ліги справедливості». Це відбувається за допомогою додаткового монтажу. Проте, для остаточної готовності потім доведеться ще й додаткового зняти деякі моменти.