😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зйомки нової «Місії нездійсненної» призупинили через невдалий трюк

На знімальному майданчику відбувся незапланований вибух!

Том Круз

Під час зйомок «Місії нездійсненної 7» відбувся інцидент, який вимусив керівництво призупинити виробництво фільму. Справа в тому, що під час одного з трюків усе несподівано пішло не за планом, і закінчилося викликом пожарної бригади.

Повідомляється, що в момент інциденту знімали трюк, у якому каскадер стрибав із рампи на мотоциклі. До цього моменту готувалися аж шість тижнів та витратили на підготовку два мільйони доларів.

Проте, під час стрибка мотоцикл вибухнув. Про причини не повідомляється, але скоріш за все, він і мав вибухнути, але пізніше. Планувалося, що після стрибку каскадер зможе приземлитися на подушки з картонною підкладкою, а транспортний засіб відлетить на безпечну відстань. Проте, через вибух його відкинуло прямо в місце приземлення каскадера й картон загорівся. Через це довелося викликати пожежну бригаду.

На щастя, ніхто не постраждав. Страхові троси зробили свою справу. Проте, майданчик закрили до визначення причин інциденту. Кажуть, що Том Круз розлютився через нову затримку.

На даний момент очікується, що фільм вийде 19-го листопада 2021-го року. Проте, ще пару таких затримок, і його точно знову відкладуть.