😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зак Снайдер розкритикував Warner Bros. за підхід до міжнародного випуску «Ліги Справедливості»

Справа в тому, що крім США ніхто не знає, коли в них з’явиться фільм.

zack-snyder

Зак Снайдер дав інтерв’ю для YouTube-каналу SnyderCutBR ще 13 лютого, але оскільки канальчик не настільки вже й відомий, черга до нього серед крупних ЗМІ дійшла тільки зараз. Під час бесіди він розповів, що дуже невдоволений роботою Warner Bros. у питанні оголошення дати релізу «Ліги Справедливості» поза межами США.

Режисер не зміг назвати причини, через які компанія й досі не знає, коли випускати картину в інших країнах. На його думку, їй просто не вистачило часу, аби нормально підготуватися до релізу, хоча роботу, яку виконали люди, відповідальні за міжнародний реліз, він назвав «не найбільш видатною».

Я не хочу, щоб усі раптом вирішили, що студії влаштували якусь змову. Мені самому так не здається. Я думаю, що частково проблема в тому, що фільм застав усіх зненацька, чи не так?

Адже в нормальній ситуації люди з Голлівуду розуміють, коли саме йде робота над картиною, коли вона буде готова й коли потрібно буде її випускати. Зазвичай у них є «вікно» роки у два, протягом якого всі ці питання можна вирішити.

Але в цьому випадку все сталося буквально за півроку. І стало несподіванкою для всіх. Та й такого попиту теж не чекав ніхто.

Зак Снайдер

Режисер додав, що всю рекламну кампанію компанії також довелося вигадувати з нуля. Ситуацію з випуском фільму ще могли ускладнити раніше укладені угоди з різними дистриб’юторами.

Наразі маємо тільки офіційну дату релізу «Ліги Справедливості» Снайдера на HBO Max — 18 березня.