😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зака Снайдера почали висміювати за вибір пісні для трейлеру «Ліги Справедливості»

Проте, причина його рішення виявилася дуже особистою та сумною.

Лига Справедливости

Коли в мережі з’явився трейлер режисерської версії «Ліги справедливості», який представили на DC Fandome, чимало фанатів звернули увагу на супроводжувальну пісню. У відео звучить «Hallelujah» Леонарда Коена, і в ній можна почути чимало відсилань до Біблії. Цікавим є те, що у фільмі «Хранителі», яким також займався Снайдер, також є ця пісня.

Глядачі, звичайно, стали жартувати, що ця пісня йому аж занадто подобається. Дехто нагадував, що в «Хранителях» вона іноді звучала не дуже доречно. Проте, у такого вибору є доволі символічне та важливе для режисера підґрунтя.

У подкасті Reel In Motion Зак Снайдер розповів, що пісню вибрав ще два року тому. Він додав, що вона є доволі значимою для його сім’ї.

Вибір був зроблений ще два роки тому. Це дуже особиста пісня для нашої сім’ї, яка має значення не тільки для фільму. Так що мені здалося, що це правильне рішення.

Зак Снайдер

У подробиці вдаватися він не став, але деталі розповів художник, продюсер та режисер Джей Оліва, який працює зі Снайдером.

Він знає й пару інших пісень! Чув, як він наспівував одну або дві… Якщо серйозно, то він вибрав цю пісню в пам’ять про свою доньку й тому, що весь шлях до сьогодні видався довгим.

Нагадаємо, що 20-річна дочка Зака Снайдера Отомн покінчила з життям у березні 2017-го року. Саме тому режисер тоді пішов із команди «Ліги справедливості». Тепер довелося пояснити вибір пісні, оскільки багато хто навіть почав відкрито висміювати його.