Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Засновник кіберспортивної команди NAVI викупив київський готель «Дніпро»

Він перетвориться на перший у світі кіберспортивний готель, що виведе українські та міжнародні турніри в нашій країні на новий рівень!

готель Дніпро

Засновник кіберспортивної команди NAVI Олександр Кохановський разом зі своїми партнерами придбав великий готель «Дніпро», що знаходиться в Києві. На його місці планується створити масштабний кіберспортивний проєкт. Деталі він розповів на своїй сторінці в Facebook.

Якщо чесно, то хотів дочекатися вже вересня і все анонсувати на презентації нашої Української Професійної кіберспортивного Асоціації, але на жаль. Виходячи з поточного інформаційного фону я відчуваю гостру необхідність порозумітися. Перемогу в аукціоні за готель «Дніпро»здобули не росіяни олігархи, а українські айтівці.

Олександр Кохановський

Він також додав, що їхній із партнерами проєкт розробляється вже декілька років. Спочатку планувалося побудувати абсолютно нову арену, але потім з’явилася можливість викупити готель «Дніпро», що дало новий простір для ідей.

Кохановський каже, що це місце стане першим готелем у світі, що буде повністю готовий до проведення кіберспортивних заходів. При цьому будівля залишиться «топовим готелем». Там будуть номери, ресторани, бари, SPA-зони і фітнес-центри. Разом із цим з’являться й унікальні кіберспортивні елементи: тренувальні зони, спеціальна сцена, окремі номери, які обладнані для професійних гравців, а також players ‘lounge.

Окремо Кохановський додав, що разом із ним у цьому бере участь команда партнерів та інвесторів, які мають усі необхідні ресурси для організації такого проєкту. Викуп готелю «Дніпро» — це тільки перший крок.

Олександр «ZeroGravity» Кохановський має 20-річний досвід роботи в індустрії кіберспорту. Він є співзасновником української мультиігрової киберспортівной організації Natus Vincere (NAVI). Також Кохановський гендиректор і співвласник DreamTeam — першої esport-мережі по набору та управління кіберспортивного командами.

Аукціон із продажу готелю проводився 15-го липня від імені Фонду держмайна. У підсумку його викупило за млрд 111 мільйонів 222 тисячі 22 гривні ТОВ «Смартленд». При цьому початковою була ціна в 80,92 млн грн.

Разом із тим було декілька умов придбання цієї будівлі. Готель має залишитися готелем, і мати щонайменше 100 номерів, а персонал не можна звільняти чи змінювати їм зарплату без вагомої причини щонайменше півроку. Також будівля має залишити у своїй назві слово «Дніпро».