😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’ясувалося, що голова Valve Ґейб Ньюелл ще з березня застряг у Новій Зеландії через пандемію

Тепер він організовує місцевий концерт.

Ґейб

Ґейб Ньюелл завітав на ранкове шоу Нової Зеландії Breakfast. На ньому він розповів, що після закінчення роботи над Half-Life: Alyx вирішив разом із двома своїми друзями завітати до Нової Зелендії. Проте, під час його перебування там, влада ввела обмеження через пандемію. Це призвело до того, що ніхто не міг ні потрапити до країни, ні виїхати з неї.

Проте, усе ж таки, у них був вибір. Їм дали 48 годин на те, аби повернутися додому. Тоді ніхто не знав, скільки триватиме закриття кордонів. Ґейб вирішив ризикнути, і в підсумку провів там уже майже п’ять місяців.

Не дивлячись на це, він вдячний країні за гостинність. Окремо Ґейб зазначив, що в США зараз значно складніше, ніж у Новій Зеландії. Для того, аби віддячити країні, що прийняла їх на останні місяці, вони разом із друзями вирішили організувати розважальний захід We Love Aotearoa. Він складатиметься з двох частин.

15-го серпня вдень на відвідувачів чекає сімейна програма з різними розвагами, включно з іграми та стендами віртуальної реальності. Увечері того ж дня пройде музичний фестиваль. Усе це місцеві жителі отримають безкоштовно.