😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Zeus із NaVi розповів про заробітні плати команди

Надто вразливим працівникам чи робітникам краще сюди не заглядувати.

NaVi

Український кіберспортсмен із Counter-Strike Данило «Zeus» Тесленко розкрив приблизні заробітні плати в команді NaVi. Звичайно, названі ним дані не абсолютно точні, але дають змогу зрозуміти, на якому рівні зараз кіберспорт у нашому світі.

Гравець NaVi отримує 15 тисяч доларів. Візьмемо Counter-Strike, у них є академія, там зарплата трохи менша. Але я кажу про основний склад, там мінімум 10 тисяч доларів.

Данило «Zeus» Тесленко

За його словами, під час аналізів ринку деякі команди не проти показати свої контракти. Як приклад він привів американські компанії. Клуби купують гравця, укладають із ним угоду на, приблизно, 1,5 млн доларів на 3 роки. Якщо взяти гравця в якого 500 тис трансфер, а потім поділити все це, то виходить десь 30–35 тис доларів на місяць. Проте, тут мова йшла саме про американські команди.

У будь-якому випадку, кіберспорт — це чималі можливості, і за наявності навичок необхідного рівня, на цьому можна дуже добре заробляти. Спорт — це спорт, і в будь-якому його прояві економіка тут своя власна.