Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Жан-Клод Ван Дамм зніматиметься в масштабному фільмі для Netflix в Україні

Це буде новий комедійний екшн, що дає новий провиді для того, аби побачити актора в незовсім звичному для нього образі.

Відомий чи не на весь світ Жан-Клод Ван Дамм тепер зніметься у фільмі для Netflix. Він виконає головну роль у комедійному бойовику «Останній найманець». Постановником виступить французький режисер Давід Шарон («Жарти в сторону»).

Ван Дамм стане колишнім агентом секретних служб, який повертається до «рідної Франції». Він хоче допомогти своєму синові, якого звинувачують у незаконній торгівлі зброєю та наркотиками. З такою темою не дивно, що у фільмі з’явиться мафія, і вгадайте, хто буде її виносити?

На своїй сторінці у Facebook міністр культури України Олександр Ткаченко повідомив про те, що більша частина сцен цього фільму зніматиметься саме в Києві.

⚡⚡⚡ Netflix знімає свій перший фільм в Україні!На вихідних познайомився з командою проекту і нарешті можу розповісти…

Posted by Олександр Ткаченко on Friday, July 31, 2020

Левова частина зйомок відбудеться в Києві. Також зніматимуть у Парижі. За сюжетом, події розгортатимуться у Франції. Серед головних акторів – Жан-Клод Ван Дамм і Албан Іванов.

Олександр Ткаченко

За його словами, головними відповідальними за частину зйомок у нас є міжнародна кінокомпанія Apple Tree і вітчизняна Star Media.

Також у картині зіграють Асса Сілла («Дівоцтво») та Самір Декацца (серіал Validé). Сам Жан-Клод каже, що не проти спробувати себе в комедійному жанрі, оскільки він майже не працював у такому напрямку.

Зйомки нового проєкту стрімінгового сервісу тільки починаються, тому про дату виходу фільму говорити рано. Цікавим моментом є ще й те, що іншомовні видання ніяк не згадують про зйомки в Києві. Чому так – невідомо. Чекаємо на нову інформацію цього проєкту.