😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Злочинця, що втік із в’язниці, знайшли завдяки тому, що він дуже захотів купити Call of Duty: Black Ops Cold War

Справжня відданість грі — це коли ти готовий ризикнути заради нею свободою…

Call of Duty

У Великобританії стався доволі незвичайний випадок. 36-річний Клінт Батлер потрапив до в’язниці на 17 років за декілька злочинів, серед яких крадіжка та розбій із вогнепальною зброєю. Він мав вийти на свободу тільки у 2024-му році, але 28 листопада минулого року він втік із в’язниці.

На волі він був до 13 січня 2021-го року. Його разом із другом знайшли прямо на вулиці міста Бірмінґема, коли він направлявся до магазину, аби придбати нову частину Call of Duty. Їх зупинили поліцейські, які запитали, чому ті ходять по вулиці під час карантину. Відповідь була наступна:

Я вийшов за новою Call of Duty, тому що не можу сидіти в ізоляції.

Один з офіцерів почав пояснювати, що на них звернули увагу, бо чоловіки очевидно намагалися уникнути поліцію. Після цього Батлер вдарив офіцера та почав тікати, але його швидко наздогнали.

Далі він повернувся до в’язниці, а до його покарання додали ще 13 місяців в’язниці за втечу та ще шість місяців за напад на поліцію. Важко сказати, чому він вирішив таки відправитися на вулицю в пандемію, тим паче, що гру він міг придбати й онлайн. Може, його не влаштовувало, що тільки-но він втік з одного місця постійної ізоляції, як тепер доводиться знову сидіти під замком вдома? Відповідь відома тільки йому. Насправді, може він і гру не збирався купувати, але маємо лише його слова.