Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

ЗМІ: канал HBO шукає акторок для «Дому драконів»

Для приквелу «Гри престолів» не вистачає виконавиць ролей Рейніри Тарґаріен та Алісенти Гайтауер. Це трохи відкриває завісу таємниці над сюжетом.

Джерела блогу Recapped повідомили, що зараз канал HBO проводить кастинги на ролі Рейніри Тарґаріен та Алісенти Гатауер. Поки що інформація не офіційна, але це видання вже давало достовірну інформацію раніше, ніж офіційні представники компаній.

Згідно з представленою інформацією, на роль Рейніри підшукують жінку близько 30 років, а для ролі Алісенти — трохи старшу. Також повідомляється, що зйомки приквелу «Гри престолів» під назвою «Дім драконів» мають пройти у 2021-му році у Великобританії та Іспанії.

За книгами Джорджа Мартіна, згадані жінки є основними учасницями «Танцю драконів», громадянській війні між різними фракціями династії Тарґарієнів. Рейніра успадкувала трон Вестероса від свого батька, але її мачуха Алісента була проти, і проголосила королем свого сина. Це і стало приводом для «Танцю драконів». З назви не важко здогадатися, які створіння брали участь у протистоянні.

Очікується, що серіал вийде у 2022-му році.