😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Знайомство Вілла Сміта та Ентоні Макі почалося з удару по обличчю

Як виконавець ролі Соколу з «Месників» отримав стусанів від Сміта прямо на дні народженні всесвітньо відомого актора.

Макі

Актор Ентоні Макі, він же Сокіл із «Месників, розповів, як вони «знайомилися» з Віллом Смітом. Виявилося, що їхнє спілкування почалося з удару в обличчя прямо в день народження голлівудської зірки.

Про ситуацію розповів сам Макі. У той день Сміт святкував своє 50-річчя в Будапешті, де брав участь у зйомках фільму «Двійник». Агент Ентоні запропонував йому поїхати та привітати Сміта, і водночас познайомитися з ним. Він погодився, та навіть приготував для цього великий торт.

До святкування Вілл організував концерт, де виступали зірки та відомі виконавці. Коли дійшла черга до Макі, то вечірка повернулася якось не в той бік. Важко сказати, чому та як усе пішло не в той бік, але ось історія актора:

Коротше кажучи, ось ми витягуємо торт на сцену. Вілл Сміт бачить мене й такий, «агов, Ентоні Макі!». Я подумав, круто, що Вілл знає моє ім’я. Тому я потягнувся дати йому п’ять. Я не знаю, що його збентежило, може він подумав, що я йду його обійняти. Він спробував узяти мене за руку і вдарив у щелепу дуже сильно. Знаєте, професійним таким перехресним ударом. Потім він мене схопив і запитав, мовляв, «все добре?». Я почав сумніватися, у відповідь запитав його, може бути в нас із ним якась ворожнеча. Але ні, він відразу ж вибачився.

Ентоні Макі

Саме таким вийшло для Макі знайомство з Віллом Смітом. І досі невідомо, як вийшов той удар.