Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зворотній відлік на Twitch-каналі GTA 6 завершено: що отримали фанати?

Результат вийшов, насправді, неочікуваним.

Нещодавно ми повідомляли про те, що на Twitch-каналі під назвою GTAVI знайшли стрим зі зворотнім відліком. Багато хто сподівався, що тут анонсується якась нова інформація щодо продовження популярної франшизи. Проте, більшість була впевнена, що це звичайний розіграш, і після цього очікування на нас чекає якась глузлива картинка.

Проте, усе виявилося лише наполовину правдою. Ніякої інформації щодо GTA тут і дійсно не з’явилося, проте це не була спроба обурити фанатів чи якось їх засмутити. Коли таймер добіг кінця, на екрані з’явилося повідомлення від авторів стриму.

GTA

У ньому говориться, що ініціатива запуску надійшла від декількох фанатів серії Grand Theft Auto, які також чекають на реліз шостої частини. Також вони кажуть, що не очікували на такий відгук, а тому вибачаються перед іншими прихильниками гри й перед Rockstar Games за те, що ввели в оману велику кількість людей.

Ми хочемо використати цей час для того, аби подякувати розробникам за серію, а також неймовірним фанатам [гри]. Дякуємо, що звернули увагу на це. Ми впевнені, що GTA 6 уже в роботи, і ми не можемо дочекатися.

Автори каналу GTAVI