😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явилося фото зі зйомок сиквелів «Аватару»

Роботу на фільмами зараз, звичайно, призупинили.

Сігурні Вівер

Продюсер Джон Ландау виклав у Instagram фото зі знімального майданчика продовжень «Аватару». На ньому Ландау стоїть разом із Джоелем Муром і Сігурні Вівер. Тільки ось якщо до появи в сиквелах Мура немає запитань, то персонаж Вівер загинув у фіналі першого фільму. Ймовірно, ми побачимо її у флешбеках.

З’явилася можливість розібрати фотографії зі зйомок сиквелів «Аватару». Вирішив почати з одного, де я разом із Сігурні Вівер і Джоелем Муром знову в декораціях відділку 26, де знімали сцени для нових фільмів. Будуть ще.

Джон Ландау

Про «Аватар 2» відомо лише те, що його сюжет розгортатиметься через кілька років після подій оригіналу, а в головних героїв, Джейка та Нейтірі, народилася дочка. Також ми знаємо, що жителям Пандори доведеться знову боротися з людьми, які ще раз спробують захопити контроль над джерелом цінного ресурсу.

На даний момент зйомки, зі зрозумілих причинин, призупинені. Коли Джеймс Кемерон зможе повернутися до роботи, поки що невідомо.

Ви вже чули про те, що Роберт Дауні-молодший не проти повернутися до ролі Тоні Старка, а сценарист «Американської афери» писатиме «Ілюзію обману 3»?