Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явилися перші відгуки від критиків на стрічку «Мулан»

«Найкращий ігровий ремейк Disney з часів «Попелюшки», — пише одна із них.

Мулан

Західні критики, які вже встигли подивитися ігрову версію класичного діснеївського анімаційного фільму «Мулан», здебільшого єдині у своїй оцінці. Вони хвалять стрічку, зауважуючи, що це хороша адаптація старого мультфільму, у яку її автори зуміли додати чимало нового.

Свої відгуки критики публікували у Twitter. Оцінки та повноцінні рецензії з’являться трохи пізніше, коли спаде ембарго.

«Мулан» — абсолютно фантастична. Відрізняється масштабними екшн-сценами, але серце в неї з оригінального фільму. І не так важливо, що це не мюзикл. Якщо ви фанат мультика, [знайдете] відсилки до багатьох пісень. Не можу дочекатися, коли побачу це знову.

«Мулан» — найкращий ігровий ремейк Disney з часів «Попелюшки». Я навіть за піснями не сумувала. Знаходить нові ноти в уже знайомій нам історії, демонструє прекрасний екшн, душевність і гумор.

Стрічка «Мулан» — цікава, хвилююча, емоційна й зовсім не схожа на мультфільм. Вона інша — це більш дорослий диснеївський фільм, у якому захоплює як продакшн-дизайн, так і хореографія битв. Режисер Нікі Каро й зірка Лю Іфей, як мені здається, просто молодці.

Однак були й такі, хто фільм розкритикував. Зокрема, експерт видання ScreenRant назвав його посереднім.

Відмінний фільм хоче прорватися з «Мулан», але він загруз, адаптуючи анімацію. У ньому є свої моменти, але слабкі лиходії й непослідовний екшн у результаті дають посередній фільм.

Українська прем’єра фільму запланована на 26 березня.