Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився опис сюжету сиквелу «Першому гравцю приготуватися»

Ігровий світ, від якого залежить доля всього людства, та новий квест, що може стати навіть складнішим за перший.

Второму игроку приготовится

Ще у 2017-му році письменник Ернест Клайн підтвердив розробку нової книги — «Другому гравцю приготуватися». Не важко здогадатися навіть за назвою, що вона стане сиквелом «Першому гравцю приготуватися». До цього було мало що відомо про новий проєкт, проте тепер з’явився опис сюжету майбутнього твору.

Синопсис книги оголосили на Comic Con в Нью-Йорку. Ним також поділилося видання Polygon.

Несподіваний квест. Два світи стоять на кону. Ви готові?

Через кілька днів після змагання, яке влаштував засновник OASIS Джеймс Галлідей, Вейд Воттс робить відкриття, яке змінює все. У схованках Галлідея в очікуванні того, що її знайде спадкоємець, ховається технологія, яка знову змінить світ і зробить OASIS ще більш дивним — і захоплюючим — навіть Вейд не міг такого уявити. Разом із нею з’являються нова загадка й новий квест, останнє пасхальне яйце від Галлідея, що натякають на таємничий приз, і несподіваний, неймовірно потужний, новий і небезпечний суперник, який вб’є мільйони, щоб отримати те, що він хоче. На карту знову поставлені життя Уейда й майбутнє OASIS, але цього разу й доля людства теж висить на волосині.

Синопсис твору

Нагадаємо також, що екранізація першої книги від Стівена Спілберґа зібрала в прокаті майже 600 млн доларів. Можливо, продовження також з’явиться колись на великих екранах. Книга-сиквел має вийти 24 листопада цього року.