Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

З’явився перший трейлер серіалу-приквелу до фільму «Пролітаючи над гніздом зозулі»

Серіалом займається Netflix, у головній ролі ви побачите зірку «Американської історії жахів», а прем’єра відбудеться вже доволі скоро.

Ретчед

Сервіс Netflix випустив трейлер серіалу «Ретчед», який має розповісти передісторію Мілдред Ретчед, старшої медсестри та антагоністки фільму «Пролітаючи над гніздом зозулі». За сюжетом, вона тільки влаштовується працювати в психіатричну лікарню в Північній Каліфорнії в 1947-му році. Поступово оточення змінює її, і вона стає доволі жорсткою як із пацієнтами, так і з іншими співробітниками.

Головну роль виконає Сара Полсон, яку ви можете знати за «Американською історією жахів». Разом із нею в «Ретчед» знімаються Вінсент Д’Онофріо, Чарлі Карвер («Полишені»» та Шерон Стоун.

Автором ідеї та сценаристом став Еван Романскі. Виконавчим продюсером проєкту є Раян Мерфі, який уже працював із Полсон над «Американською історією жахів», а також випускав для Netflix серіали «Політик» та «Голлівуд». Також відомо, що в «Редчед» буде щонайменше два сезони. Прем’єра очікується вже 18-го вересня.