😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Антагоніст Far Cry 3 Ваас може повернутися в шостій частині серії

На це натякнув актор, який колись подарував цьому персонажу свій голос і зовнішність.

Far Cry 3

Антагоніст Far Cry 3 Ваас є, можливо, найбільш впізнаваним персонажем франшизи. Сьогодні Майкл Мендо, канадський актор, який подарував йому свій голос і зовнішність, провів Q&A-сесію на Reddit, під час якої натякнув на можливе повернення у франшизу. Про це Мендо сказав, відповідаючи на таке запитання шанувальника:

Привіт із Фінляндії, Мендо! Тебе все ще впізнають як Вааса чи тепер ти більше відомий як Начо [Начо Варґа — мексиканський мафіозі із серіалу «Краще телефонуйте Солу»]? Коли я проходив Far Сry 3, давним-давно, я сподівався, що ще побачу тебе. Дуже радий, що ти затребуваний і сподіваюся, що в тебе все гаразд.

Ось що сказав на це актор:

Дуже дякую! Ваас — це моя тотемна тварина, і брати участь у створенні цього персонажа для мене було дуже важливо. Мене все ще впізнають як Вааса і я досі закоханий у цього персонажа — він робить мене дуже щасливим. Хто знає… можливо, дуже скоро я повернуся до цієї ролі?

Майкл Мендо

У лютому Ubisoft оголосила, що в січні-березні 2021 року вийде два їхніх нових проєкти. Якщо вірити словам журналіста Джейсона Шраєра, який нещодавно покинув Kotaku, то мова йде про наступні частинах Assassin’s Creed і Far Cry. До речі, у своїй статті для The New York Times він запевняє, що частину ігор доведеться «порізати» задля того, аби встигнути до виходу PlayStation 5 та Xbox Series X.