😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Головний інсайдер ігрового світу Джейсон Шраєр покидає Kotaku

Однак, не поспішайте хвилюватися (як спочатку захвилювалися ми).

Джейсон Шраєр

Сьогодні Джейсон Шраєр, журналіст і головний інсайдер в ігровій індустрії, повідомив про те, що після восьми років роботи йде з Kotaku — авторитетного в галузі видання. Причина, за його словами, пов’язана із жовтневим скандалом, коли на Kotaku та інших ресурсах, що належать компанії G/O Media, з’явилися звернення від редакцій із критикою нав’язливої реклами на їхніх сайтах.

Шраєр наголосив на тому, що з індустрії він нікуди не йде, а продовжує займатися журналістикою, і далі розповідатиме про «дивну, дику індустрію та культуру відеоігор», а згодом почне писати для іншого видання. Однак, найближчі кілька тижнів журналіст проведе у відпустці — побуде із сім’єю та допише нову книгу. Попередня, нагадаємо, під назвою «Кров, піт і пікселі» стала дуже популярною серед тих, хто цікавиться ігровою індустрією.

У своєму зверненні Шраєр пожартував, що коли він почав працювати в Kotaku, то чекав, коли Джордж Мартін допише «Вітри зими». Минуло вісім років, журналіст покидає видання, але все ще чекає на вихід книги. Мартіну, очевидно, знадобилася пандемія та самоізоляція, щоби, нарешті, щоденно працювати над шостою частиною циклу.

Джейсон Шраєр відомий своїми інсайдами з ігрової індустрії. Чимало цікавої інформації ми дізналися саме від нього. До прикладу, тільки вчора він повідомив про те, що наступною грою від Rockstar стане GTA.