😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Леонардо Ді Капріо й Роберт Де Ніро розіграють роль у новому фільмі Мартіна Скорсезе

Усе це в рамках благодійного аукціону.

Ді Капріо Де Ніро Скорсезе

Леонардо Ді Капріо й Роберт Де Ніро взяли участь у благодійній акції All In Challenge, мета якої зібрати кошти на харчування для літніх людей, дітей і всіх тих, хто потребує підтримки під час пандемії коронавірусу. Лотом від знаменитих акторів стала участь у наступному фільмі Мартіна Скорсезе «Вбивці квіткового місяця». Переможець отримає роль у масовці, побуває на знімальному майданчику та відвідає прем’єру фільму. Про це стало відомо з посту Ді Капріо в Instagram.

Ось як актор підписав їхнє з Де Ніро відео:

Якщо ви коли-небудь цікавилися, як це — працювати зі мною, великими Мартіном Скорсезе та Робертом Де Ніро, то ось ваш шанс. Ми з Робертом граємо головні ролі в новому фільмі Мартіна Скорсезе «Вбивці квіткового місяця». Ми хочемо запропонувати вам роль у масовці, можливість провести з нами день на майданчику і відвідати прем’єру.

Леонардо Ді Капріо

Наприкінці ролика Ді Капріо й Де Ніро закликали Меттью Макконегі, Еллен Дедженеріс і Джеймі Фокса приєднатися до акції. Усі отримані кошти переведуть в організації та фонди, що займаються доставкою їжі та необхідних речей нужденним.

«Вбивці квіткового місяця» — це екранізація книги Девіда Ґранна, у котрій йдеться про події, що трапилися в штаті Оклахома на початку XX століття. Тоді індіанців із племені Осейдж вбивали одного за іншим після того, як один із них розбагатів, виявивши нафту. Масові вбивства привернули увагу ФБР, і воно взялося розслідувати справу.

Дата виходу стрічки наразі невідома. Одна нещодавно стало відомо про те, що Мартін Скорсезе домовляється про його дистрибуцію з Netflix і Apple.