😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Безкоштовні ігри для PC та телефонів: одразу декілька нових роздач

Ніхто не відмовиться від халяви, тим паче в таких масштабах, а деякі багатобюджетні проєкти також стали безкоштовними, але тимчасово, тому встигніть зіграти!

Ігри

Для персональних комп’ютерів почалася безкоштовна роздача одразу двох ігор. Їх можна забрати собі раз і назавжди! Першим із таких проєктів став містичний екшн-горрор від першої особи Devils Share. Він дає можливість ґеймеру взяти на себе роль найманця Віктора Локка, якого церва найняла для того, аби він позбавив світ зла.

Забрати гру можна на сайті Indiegala. На ньому потрібно створити акаунт, авторизуватися, після чого перейти за цим посиланням на сторінку тайтлу та додати проєкт до своєї бібліотеки. Потім завантажуєте та насолоджуєтеся!

Наступною грою стала Galaxy Doomsday. Її можна отримати тут, у Windows Store. Проте, варто поквапитися, адже на момент створення цього матеріалу до кінця роздачі залишилося всього 15 годин!

Головним героєм цього проєкту є хоробрий воїн, який має зупинити космічне вторгнення, використовуючи чималий арсенал зброї.

Продовжуючи тему комп’ютерів, розповімо про безкоштовні вихідні у двох іграх, одна з яких є доволі відомим проєктом. Так, зіграти тепер можна в Gears 5 — фантастичний багатобюджетний шутер від третьої особи, що створений The Coalition (Microsoft). Безкоштовні вихідні триватимуть до 12-го квітня. До речі, користувачі Xbox One можуть також отримати її безкоштовно у Xbox Live Gold чи Game Pass Ultimate.

За таким же принципом можна спробувати і Volleying — казуальну аркаду, що чимось нагадує волейбол. Проте, замість спортсменів тут шарики… Акція триватиме ще чотири дні.

Йдемо далі: Google Play роздає безкоштовно одразу дев’ять ігор та три програми. Завантажити їх достатньо тільки один раз, і вони назавжди стануть вашими. Можливо, ви зможете знайти тут щось цікаве для себе!

Також нагадуємо про те, що скоро Total War: Shogun 2 тимчасово стане повністю безкоштовною, але забрати її можна буде назавжди. Окремо ж для фанатів S.T.A.L.K.E.R. пропонується також без жодної оплати завантажити та прочитати новий комікс за цим всесвітом.