😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Карантин породжує креатив: родина відтворила в реальності заставку із «Сімпсонів»

Самоізоляція штовхає людей на вигадування доволі незвичайних способів проведення часу.

Сімпсони

Американська родина вирішила урізноманітнити свій карантин. Після того, як вони довгий час провели в самоізоляції, потрібно було щось із цим робити. Свій час чимала сім’я Сазерлендів вирішила витратити на те, аби відтворити заставку з мультсеріалу «Сімпсони».

Звичайно, ідеально цього зробити не вдалося, та й над монтажем вони не дуже «парилися», але вийшло все одно непогано. Також родина вирішила трохи змінити заставку, аби прив’язати її до теми соціального дистанціювання.

Наприклад, маленький виконавець ролі Барта пише на дошці «я практикуватиму соціальне дистанціювання», а їздить на самокаті по майже порожньому місту. Також Мардж не дає касиру взяти Меґґі на руки, а наприкінці сім’я відмовляється від того, аби дати один одному «п’ять».

Нашим дітям стало нудно після чотирьох тижнів самоізоляції. Я й моя дружина розчистили підвал і намагалися придумати, що можна зробити з костюмами Сімпсонів на Геллоуїн. Одна проблема вирішила іншу — ось результат.

Розповідає голова сімейства

Взагалі, карантин доволі дивно впливає на світ. Через нього у світі зустрічаються як прояви неймовірної щедрості, так і просто дивні ситуації. Наприклад, відомий стример посеред гри відправив чималу суму грошей своєму тіммейту для того, аби він міг придбати собі гарнітуру. Справа в тому, що невідомий ґеймер втратив роботу через коронавірус. Інша ж ситуація трохи дивніша — поліція одного з міст США вирішила оголосити про початок комендантського часу сиреною з фільму «Чистка» («Судна ніч»), чим неабияк налякала громадян.