😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Сильвестр Сталлоне збирається зняти кіно про братів Кличків

Віталій та Володимир стануть головними героями його стрічки «Брати-легенди».

Брати Кличко та Сільвестр Сталлоне

Сильвестр Сталлоне збирається стати режисером та продюсером нового фільму «Брати-легенди». Картину він хоче присвятити українським боксерам, один із яких зараз більше відомий як мер Києва. Зйомки планують розпочати вже восени. У прокат стрічка має вийти у квітні 2021-го року.

Справа в тому, що українські спортсмени знаходяться в дружніх стосунках із Сільвестром. У 2012-му році вони втрьох виступали продюсерами мюзикла «Роккі». Віталій та Володимир працювали над боксерськими елементами картини.

Сталлоне ніколи не приховував, що є прихильником боксерського таланту українських боксерів. У 2012-му він навіть прилітав у Гамбург на бій Володимира з поляком Маріушем Вахом, а у 2009-му вирушив до Лос-Анджелеса, аби підтримати Віталія в поєдинку проти американця Крісом Арреолою.

Кіно — це добре, але серед зірок сучасного кінематографа зараз відбуваються доволі дивні речі. Чомусь, декого з них потягнуло на кримінал. Наприклад, Ембер Герд, що зіграла Меру в «Аквамені», може сісти за ґрати через фальсифікацію доказів. Водночас виконавець ролі Флеша у фільмі «Ліга справедливості» Езра Міллер напав на фанатку просто на вулиці, за що отримав чимало скарг від користувачів соцмереж.