😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Поліція США вирішила оголосити про початок комендантського часу сиреною з фільму жахів

Частина людей не на жарт перелякалася, а от інші вже «приготувалися» до того, що цієї ночі вбивства стають легальними…

Судна ніч

У місті Кроулі, що в штаті Луїзіана, через серйозне розповсюдження коронавірусу, ввели комендантський час. Він діє з 21:00 до 6:00. Якщо люди запізно знаходяться на вулиці після початку цього проміжку часу, то їм доведеться пояснювати ситуацію поліції. Для тих, хто повертається з роботи пізніше, начальство має підготувати документи, що це підтверджують.

Проте, зараз ми трохи про інше. Поліції потрібно було якось інформувати населення про те, що комендантський час почався, адже не всі слідкують за годинником. Для цього вирішили використати сирену, але не придумали нічого краще, ніж узяти її з фільму «Чистка», який більше відомий за назвою «Судна ніч».

Нагадаємо, що це трилер 2013-го року, у якому за сюжетом влада США вирішила раз на рік проводити так звану «чистку», аби попередити перенаселення, зменшити злочинність та позбутися небажаних прошарків суспільства. Як тільки лунала сирена, то по всій країни одразу ставали легальними будь-які види зброї, насильства та вбивства.

Тепер уявіть, що відчували люди, коли почули таку сирену, коли тільки-но настала темрява? Поліція, схоже, отримала чимало скарг за таке рішення, адже доволі швидко її представники принесли офіційні вибачення. Також вони заявили, що подібне більше ніколи не повториться.

Громадяни ж реагували по-різному: дехто злякався, тому й почав надсилати скарги, а інші навпаки, почали жартувати про те, що «ніч суду почалася!», і тепер у їхньому місті дозволена злочинність.

До речі, щодо кіно зі стріляниною… Ви вже встигли зацінити трейлер нового фільму від Netflix під назвою «Евакуація»? Якщо ні, то ласкаво просимо за цим посиланням! Також цікаво буде дізнатися, що творці нової картини про Джеймса Бонда не збираються використовувати додатковий час, який з’явився в них через перенесення, на доопрацювання свого проєкту. Впевненість у собі, чи звичайна нестача коштів?