😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: головний герой нової Assassin’s Creed буде тамплієром

Інсайдер розкрив деталі сюжету продовження франшизи й показав можливий логотип майбутньої гри.

тамплієри

Користувач Reddit під нікнеймом VauWe99 оприлюднив інформацію щодо продовження серії Assassin’s Creed. Інсайдер повідомив читачам чимало невеликих, але важливих деталей щодо гри.

За його словами, цього разу головний герой буде тамплієром. Проте, це буде не зовсім те, що нам показували в Assassin’s Creed: Rogue. Тут обіцяється ідея, близька до Origins, де ґеймерам показали етап зародження асасінів. Так, нова частина має розповісти про появу тамплієрів.

Інсайдер поділився й логотипом гри. Ним має стати саме знак тамплієрів із цього проєкту — рунічний символ Валькнут. Спільні риси з логотипом «Абстерго» можна помітити одразу.

У коментарях у автора почали запитувати про інші аспекти гри. На декілька з них він вирішив відповісти, додавши трохи інформації: у проєкті буде соціальний стелс, діалоги та механіка завойовування з «Одіссеї», а також бої на воді та система найманців.

Реліз нової частини заплановано на початок 2021-го року, а ми нагадуємо, що не варто одразу сприймати представлену інформацію як стовідсоткову правду. Поки не надійшло офіційного підтвердження від розробників, варто все це сприймати тільки як чутки.

Раніше ми також розповідали вам про дані від розробників The Witcher 3: Wild Hunt про вирізаний із гри контент. Справа в тому, що гра могла бути ще більшою, бойова система також мала мати інший вигляд, та навіть еротичні сцени повинні були тривати довше.

Цікаву штуку нещодавно показав також і дизайнер Q.U.B.E.: він продемонстрував концепцію шутеру з використанням механіки ритм-гри. Такий-собі Guitar Hero на «максималках».