Документальний фільм під назвою «Віддалений гавкіт собак» (The Distant Barking of Dogs) тепер є частиною шкільної програми для учнів 6–9 класів у Данії. Для нас це цікаве тим, що ця картина розповідає про важкі умови життя дітей на Донбасі.
Про цю подію розповіло видання Бабель. У своєму повідомленні воно спирається на слова асистента режисера Азада Сафарова.
У Данії школярів 6—9 класів будуть вчити розумінню конфліктів, воєн і прав дітей на базі фільму «Віддалений гавкіт собак». Того самого фільму про 9-річного хлопця Олежку, який живе біля лінії фронту на Донбасі. Фільму, який ми знімали два роки разом із режисером Сімоном Леренгом Вільмонтом і який підкорив світ.
Азад Сафаров
Фільм має передати європейським дітям те, з якими труднощами доводиться щодня зіштовхуватися чималій кількості української малечі через бойові дії на Донбасі. Це має викликати в них співпереживання.
«Віддалений гавкіт собак» — це картина дансько-шведсько-фінського виробництва. Знімали її в селі Гнутове, що в Донецькій області. Процес тривав із 2015 по 2017 роки. У ній розповідається про 10-річного Олега, який проживає в бабусею а цьому селі, не дуже далеко від лінії фронту.
Їм нікуди переїхати, а тому вони вимушені залишатися там, поки інші тікають. Постійні обстріли та напруга — ось із чим йому доводиться жити, та дорослішати за таких умов він вимушений дуже швидко.
Xiaomi створює технологію, що дозволить заряджати одразу декілька пристроїв на чималій відстані