😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фото сумного бульдога підкорило мережу

Тварину називають живим символом карантину.

бульдог

Фотографія бульдога на прізвисько Біґ Поппі підкорила мережі — одинокий пес сидить на балконі й дивиться в далечінь. Тепер його називають символом карантину та втоми від вимушеної самоізоляції.

бульдог

Господинею тварини є художниця з костюмів Рашіда Елліс. Вона каже, що пес став повільним, багато спить, а на балкон виходить, аби подивитися на людей.

Пес не такий веселий і щасливий, як зазвичай. Схоже, він втомився від того, що з ним граюся тільки я. Улюблене заняття Поппі — бавитися із сусідськими дітьми.

Рашіда Елліс

Дівчина зробила фото, коли помітила, як її Поппі сидить на балконі та спостерігає за двома дітьми, котрі граються у дворі. Їй він здався дуже сумним та милим, тому вона зробила фото та виклала його в мережу. Знімок миттєво привернув до себе увагу та зворушив чимало людей по всьому світу.

Рашіда Елліс навіть не сподівалася на таку реакцію. Причину вона бачить у тому, що замкнені у своїх домівках люди розуміють, що може відчувати пес.

Вважаю, люди дивляться на фото й розуміють, що відчуває пес. Ми не можемо робити речі, які робили раніше, ми не можемо зустрічатися з друзями.

Рашіда Елліс

Аби не скучати так, як Біг Поппі, ознайомтеся з безкоштовними іграми в Steam або перегляньте вражаючий та видовищний концерт репера Тревіса Скотта, який той провів просто в Fortnite.