Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Г’ю Джекман розповів про те, як прощався з роллю Росомахи на зйомках «Логана»

Він знав, що це останній його фільм у цій ролі ще до написання сценарію.

Видання Variety продовжує розмови з акторами в рамках проєкту Actors on Actors. У ньому зірки розповідають про свою роботу та цікаві моменти з неї. Цього разу в ньому взяли участь Енн Гетеуей та Г’ю Джекман.

Одною з тем, що обговорювалися під час запису, стала роль Росомахи. Г’ю розповів, що ця роль значила для нього доволі багато, але що «Логан» стане останньою його появою в цьому образі він здогадувався ще до того, як сценарій розробили.

Я знав, що він буде останнім. Прийняв рішення. На мені був тягар очікувань. Я багато вклав у цю роботу.

Г’ю Джекман

Він також розповів, як знімали сцену смерті самого Росомахи. Виявляється, постановник Джеймс Менґолд дав можливість актору побути зі своїм персонажем трохи довше, ніж це було потрібно.

Ми зняли Дафні [виконавиця ролі Ікс-23] за два дублі. Режисер сказав: «Давайте зробимо ще». Я кажу: «Ти впевнений?», А він у відповідь: «Давай зупинимо годинник і не будемо хвилюватися ні про що. Це завершення 19 років». Він дозволив мені запам’ятати момент. Це розкіш, яку я ніколи не забуду.

Г’ю Джекман

Фільм «Логан» вийшов у березні 2017-го року. До речі, нещодавно каст оригінальної серії фільмів про Людей Ікс зібрався у Zoom для проведення «зустрічі спогадів», але її «зіпсував» Раян Рейнольдс.