😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Історія з гакерською атакою на CD Projekt RED: компанія бореться з наслідками шляхом «скарг»

Ефективність методу доволі сумнівна, але інших варіантів у компанії зараз небагато.

CD Projekt RED

Видання Vice повідомляє, що компанія CD Projekt RED почала боротьбу з розповсюдженням у соцмережах вихідного коду Gwent: The Witcher Card Game за допомогою DMCA-запитів на видалення постів. Наразі відомо, що після запитів компанії до Twitter було видалено щонайменше дві публікації, у яких містилася викрадена гакерами інформація.

Після видалення автори цих постів отримали наступне повідомлення:

Опис порушення: незаконно отриманий вихідний код Gwent: The Witcher Card Game. Розміщено без дозволу, не призначене для публікації.

Користувачі кажуть, що в постах містилося посилання на торрент-файл для завантаження коду. Vice також повідомляє про щонайменше три непідтверджених видалення постів у тій самій соціальній мережі. Зараз замість публікацій там можна побачити стандартне повідомлення про порушення авторських прав.

Нагадаємо, що 9 лютого стало відомо про гакерську атаку на CD Projekt RED. У підсумку зловмисники викрали внутрішню інформацію компанії та вихідні коди декількох ігор. Код Gwent: The Witcher Card Game потрапив у відкритий доступ у якості звичайного доказу своїх намірів із боку зловмисників.

Пізніше стало відомо про те, що гакери на закритому аукціоні продали вихідні коди The Witcher 3 та Cyberpunk 2077. Вартість оцінюється в декілька мільйонів доларів.