😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Кіану Рівз нічого не знав про те, що грає у фільмі з трансгендерним підтекстом

Виявляється, підтекст «Матриці» був доволі непомітним не тільки для глядачів, а і для головних акторів.

Матриця

Кіану Рівз дав інтерв’ю для Yahoo Entertainment, під час якого мова зайшла і про «Матрицю». Як ми розповідали раніше, режисерки оригінальної трилогії сестри (тоді брати) Вачовскі закладали у фільм трансгендерний підтекст. Картина розповідає про трансформацію особистості, але прямі натяки на направленість такого перетворення довелося приховати, бо «світ був неготовий».

Виявилося, що сам Кіану Рівз також не знав про цей самий підтекст, не дивлячись на те, що є головним героєм усіх трьох випущених частин серії фільмів.

Я ніколи не говорив про це з Лілі. Вона мені нічого такого не пояснювала. Я думаю, що фільми «Матриці» глибокі, а в різних версіях багато людей можуть говорити про це алегоріями. Думаю, це круто, що Лілі змогла розповісти нам про це.

Кіану Рівз

Зараз Лілі Вачовскі знімає четверту частину «Матриці». Оскільки у світі відбулося чимало змін, є ймовірність, що в ньому трансгендерний підтекст показуватимуть значно яскравіше. Проте, сам Кіану каже, що поки йому про це нічого невідомо. Можливо, він ще не отримав частину сценарію, де це було б добре видно, або ж Лілі вирішила й надалі притримуватися «прихованої алегорії». У будь-якому випадку Рівз вважає, що картину й так кожен буде інтерпретувати по-різному.

Нагадаємо, що прем’єра «Матриці 4» очікується 1-го квітня 2022-го року.