😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Проєкт «Ізольоване кіно», де потрібно жити на самоті на острові та дивитися фільми, запущено

Уже є перші відеощоденники учасниці, що взяла участь у випробуванні.

Isolated-Cinema

Про проєкт «Ізольоване кіно» ми розповідали вам трохи раніше, коли ще йшов пошук учасника випробування. Сенс у тому, що одна людина має просидіти тиждень на віддаленому острові в Північному морі та буду дивитися фільми Гетеборзького кінофестивалю. Усього учаснику пропонується 70 картин.

Цей проєкт присвятили тому, як змінюється зараз культура перегляду кіно, яка формується через пандемію. До речі, учасницю конкурсу, що відправилася на острів, обрали саме з медичних працівників, що боролися з розповсюдженням коронавірусу.

Усього організатори отримали близько 12 тис заяв із 45 країн. У підсумку ж обрали для участі Лізу Енрут, яка працює медсестрею у шведському місті Шевде.

30 січня учасниця прибула на острів, і там вона залишатиметься до 6 лютого. Увесь цей час вона буде там без телефону, комп’ютеру чи навіть книжок. Вона може тільки дивитися фільми, що залишили їй організатори, та досліджувати острів. До речі, територій там небагато — приблизно 250 довжина та 120 метрів ширина.

Крім цього дівчина має щодня записувати свої враження до відеощоденника. Декілька з них уже випущені в мережу. Вона розповіла про те, як рада такій можливості відпочити від роботи, бо її дуже виснажувало працювати в умовах, які диктував коронавірус.

За перші два дні вона подивилася тільки два фільми: Tigrar та драму «Ундіна». Відеощоденник третього дня вона знімала вже з маяка Pater Noster. Туди вона притягнула проектор та дивилася там одразу декілька картин — драму «Дні», комедію «Весілля Рози» та «Персона нон ґрата», а ще екранізацію п’єси «Сестри Макалузо».

Дівчина розповідає, що доволі швидко закінчила досліджувати острів. З часом вона почала помічати, що вже балакає сама із собою.